سیستم پارکینگ

دسته بندی : صنعت روشنایی
عکس وبلاگ سیستم پارکینگ

با توجه به رشد روزافزون مجتمع­های تجاری ، مراکز خرید و پارکینگ­های عمومی و به طبع آن افزایش استفاده شهروندان از پارکینگ­های این مجتمع­ها، سیستمی جهت راهنمایی و به حداقل رساندن اتلاف وقت شهروندان ضروری به نظر می­رسید.

سیستمی که بتواند بهترین راهنمایی را برای یافتن فضای پارک خالی در پارکینگ­ها از طریق بکارگیری تابلو های راهنما و ال ای دی های منصوبه در هر جای پارک می­نماید.

سیستم هوشمند پارکینگ راهکاری مناسب در این زمینه می­باشد. این سیستم در حال حاضر در بسیاری از مراکز خرید و مجتمع­های تجاری و پارکینگ­های عمومی مهم کشور در حال استفاده می­باشد.

سیستم هوشمند پارکینگ شامل بخش­های مختلف به هم پیوسته­ای می­باشد، که در ادامه بصورت مختصر با آنها آشنا می­شویم:

۱-      سنسور Ultrasonic: در محل پارک هر ماشین نصب شده؛ جهت اعلام وجود یا عدم وجود خودرو به نمایشگر

۲-      LED سبز و قرمز شونده: با توجه به دستور ارسالی از سنسور رنگ آن به سبز (خالی بودن فضای پارک) و یا قرمز (پر بودن فضای پارک) تغییر می­یابد.

·            شرکت افراتاب جهت حذف سیم کشی های سیستم های قدیمی مابین سنسور و LED و کاهش خرابی سیستم ناشی از این سیم کشی های اضافی دو محصول بالا را با هم و در یک غالب ارائه می­نماید

۳-      Indoor Display: جهت راهنمایی جهت حرکت و تعداد جای پارک خالی در هر طرف از مسیر

۴-      Outdoor Display: جهت اعلام تعداد جای پارک خالی به صورت کلی یا هر طبقه و یا هر بخش دلخواه انتخابی

۵-      Central Control Unit: مدیریت سیستم به طور کلی و هماهنگی تمامی قسمت­ها با هم و همچنین ارائه یک سیستم نرم افزاری جهت مشاهده و مدیریت کلیه پارکینگ­ها در اختیار کاربر قرار می دهد.    

آخرین اخبار

خبر

لیست محصولات ۱۳۹۹

۱۲ مهر ۱۳۹۹
خبر

بولتن ۹۷

۱۲ مهر ۱۳۹۹
خبر

بولتن ۹۶

۱۲ مهر ۱۳۹۹

دسته بندی مقالات

مجوزهای ما

مجوز
مجوز
مجوز